Przewiduje się, że wykorzystanie asystentów głosowych ulegnie potrojeniu.

W przyszłości “można sobie wyobrazić, że prawie każde urządzenie i urządzenie będzie miało wbudowanego asystenta głosowego”, mówi. “Do 2023 r. będzie około 8 miliardów asystentów głosowych”.
Kuchnia z 2025 roku nie jest już tylko kuchnią”.

Kuchnie staną się “inteligentnym miejscem, które zapewni rodzinom “planowanie i przygotowanie posiłków, aby umożliwić zdrowszy i szczęśliwszy tryb życia”, powiedział. “Staną się twoim dietetykiem, szefem kuchni i asystentem handlowym”.

Samsung oczekuje, że Twoja lodówka będzie wiedziała, co masz pod ręką, zrozumiała Twoje ulubione przekąski i znalazła składniki odpowiadające Twoim potrzebom żywieniowym. Będzie analizować, sugerować i działać.

“Pomyśl o swojej lodówce jak o swoim własnym, spersonalizowanym DJ-ie. A przez DJ’a mam na myśli dżokeja”.

Dzięki nauce maszynowej, Eun mówi, że Twoja inteligentna kuchnia może pomóc Ci robić zakupy, jeść świeższe składniki i minimalizować marnotrawstwo żywności.

“Podłączone urządzenia będą ze sobą współpracować, prowadząc Cię od początku do końca, zapewniając prawidłowe ułożenie naczyń”.
Centrum odnowy biologicznej

Wyobraź sobie, że twoja łazienka stale kontroluje ciebie i pobiera próbki kluczowych wskaźników zdrowotnych, powiedział Eun. “Zwykłe przedmioty, takie jak szczoteczka do zębów, lustro, toaleta, a nawet płytki podłogowe, będą ze sobą współpracować, aby uchwycić kluczowe wskaźniki zdrowotne w czasie rzeczywistym.

Eun wierzy, że będzie w stanie przedstawić pełny obraz tego, jak sobie radzisz.

Łazienka 2025 “zapewni stały monitoring opieki zdrowotnej, wykorzystując potężną sztuczną inteligencję do przetwarzania danych, umożliwiając wczesne wykrywanie potencjalnych problemów zdrowotnych, a nawet natychmiastowe połączenie z lekarzem”.
Salon 2025 “przyniesie Ci świat”.

Twój telewizor nie będzie służył tylko do oglądania filmów i programów, “będzie to okno na świat łączące Cię z tymi, których kochasz, tak jakby znajdowali się w tym samym pokoju” – mówi Eun.

Pomyśl o potencjale wprowadzenia filmu do domu w bardziej wciągający sposób – mówi – “wyobraź sobie salon, który może w pełni zanurzyć Cię w akcji, umieszczając Cię wewnątrz stadionu w otoczeniu innych krzyczących kibiców”.

“Pewnego dnia w przyszłości, po długim dniu pracy, możesz łatwo spędzić wieczór oglądając dzisiejszy zachód słońca na plaży na Hawajach.