W Aldi można znaleźć tak wiele wspaniałych rzeczy, ale rajstopy na siłownię to nie jeden.

Kilka razy w roku w niemieckim supermarkecie zrzuca się całą gamę odzieży fitness i jak wiele zakupów specjalnych, sklep wystawia na sprzedaż dwa razy w tygodniu, wiadomości wywołują masową histerię wśród miłośników squatów i biegania ćpunów.

Opinie mediów społecznościowych na temat tych spodni były poza listą przebojów, kiedy w zeszłym roku trafiły do sprzedaży, a jedna z biegaczek maratonu ogłosiła je najlepszą, jaką kiedykolwiek używała.

Reakcja była zgoła: “Muszę jechać do Aldi!”

Za jedyne 15 dolarów za parę funkcjonalnych spodni, często w jazgotliwym druku, który krzyczy: “Spójrzcie na mnie, jestem w stroju aktywnym” – widzę wstępny apel.

Jestem wielkim fanem siłowni, często wybieram spędzanie czasu na stojaku do przysiadów w stresujący dzień, zamiast zwracać się do kuszącego kieliszka wina.

W rezultacie, spędziłam uczciwie czas na siłowni. Z parą legginsów często ustawiając mnie z powrotem ponad 100 dolarów, cena była niesamowicie uwodzicielska.

Więc kiedy w zeszłym roku byłem w moim lokalnym Aldi zaledwie kilka dni po napisaniu opowiadania zatytułowanego “Rajstopy Aldi’ego za 15 dolarów są tak dobre, że ludzie nazywają je “idealnymi” – nie mogłem uwierzyć w swoje szczęście.