Dokładna lokalizacja to przeszłość

Być może znak, że istnieją limity liczby osób, które dzielą się na Twitterze, usługa mikroblogowania usuwa możliwość oznaczania dokładnej lokalizacji w tweetach z powodu braku użycia.

„Większość osób nie taguje dokładnej lokalizacji w tweetach, więc usuwamy tę możliwość, aby uprościć obsługę tweetów. Nadal będziesz mógł oznaczyć swoją dokładną lokalizację w tweetach za pomocą naszej zaktualizowanej kamery. podstawowe momenty ”, powiedział na swoim koncie pomocy technicznej Twitter.

Dokładna lokalizacja odnosi się do oznaczania danych szerokości i długości geograficznej, chociaż użytkownicy mogą nadal oznaczać punkty orientacyjne, takie jak budynek biurowy lub park.

Twitter Odpowiada

Zgodnie z jego FAQ funkcja, która umożliwia udostępnianie dokładnej lokalizacji użytkownika jest domyślnie wyłączona, a użytkownik musi z niej skorzystać. Użytkownicy mogą również zrezygnować z menu Prywatność i bezpieczeństwo.

„Zachowaj ostrożność i ostrożność w kwestii ilości informacji udostępnianych w Internecie. Mogą być pewne aktualizacje, w których chcesz udostępnić swoją lokalizację i niektóre aktualizacje, w których chcesz zachować swoją prywatność. bądź ostrożny podczas tweetowania z miejsc, których nie chcesz, aby inni widzieli – dodał Twitter.