ces 2019

Ces 2019 – dzieje się!

Wiadomości technologiczne zaskakują nas coraz to ciekawszymi unowocześnieniami i rozwiązaniami, które wprowadzane są do tzw. elektronicznego świata. Rozwiązania technologiczne są tak daleko posunięte, że wciąż wielu z nas dziwią niezwykłe rozwiązania technologiczne. To jednak pokazuje jak bardzo technologia idzie do przodu i jak bardzo społeczeństwo potrzebuje wszelkiego rodzaju nowoczesnych rozwiązań.

technologia, abstrakcja

Ces 2019 – zbiór informacji

Ces 2019 to skrót od branżowej imprezy (Consumer Electronics Show), która niedawno zakończyła się w Las Vegas. To właśnie tu producenci sprzętu zaprezentowali nam wszystkie nowości technologiczne.
Wśród nowych rozwiązań, które zostały zaprezentowane dziennikarzom i zgromadzonym gościom, na szczególną uwagę zasługują nowoczesne telewizory i zginane telefony.

W przypadku nowoczesnych monitorów, firma Samsung zdecydowała się wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu osób, które mają bardzo ograniczone miejsce na biurku, tworząc niezwykle interesujący monitor, który ma specjalna, regulowaną nóżkę, dzięki czemu monitor możemy przyczepić np. z tyłu biurka i korzystać w taki sposób jak tylko lubimy (np.dosunąć go do ściany, by pełnił funkcje jak podwieszany telewizor lub ustawić tradycyjnie lub nawet postawić go na biurku jak tablet ze stojakiem). Z kolei firma Royole podczas targów CES 2019, zaprezentowała pierwszy na rynku składany smartfon tzw. FlexPai. Smartfon został wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 7,8, a zdaniem samego producenta, bezproblemowo wytrzyma on ponad 40 tysięcy złożeń i rozłożeń.